درباره ما

 تاریخچه:

ریشه‌ حرکت و حیات ما به فعالیت ۴۰ ساله خانواده شالچیان برمی‌گردد.

هنگامی که مرحوم مرتضی شالچیان تبریزی جهت آموزش‌های تخصصی و فنی برای راه‌اندازی اولین کارخانه لوله و اتصالات پلی اتیلن در داخل ایران به کشورهای آلمان، سوئیس و سرزمین‌های اشغالی سفر نمود نتیجه آن بنیانگذاری فنی و تولید این محصولات در ایران شد. وی در سال‌های بعد به ویژه در هنگام جنگ تحمیلی دانش و تخصص خود را جهت راه‌اندازی بسیاری از کارخانه‌های تولید پلاستیک بی‌توقع صرف و در همان دوران واحد تولیدی پلی پارس* را تاسیس نمود.

در سال ۱۳۹۱ به منظور تکمیل زنجیره تامین از تولید تا مصرف، توسعه فعالیت‌های بازرگانی با سایر شرکای تجاری، دریافت بازخوردها و نیاز مشتریان و انتقال آن به پیکره‌ی تولید به طور مستقل اقدام به تاسیس شرکت آب و خاک آریا تیاب نمود. که از بدو تاسیس تا کنون در زمینه تولید و تامین تجهیزات آبیاری و آبرسانی پروژه های ملی و منطقه ای مشغول می باشد.

به منظور توسعه سایر فعالیت ها در سال ۱۳۹۵ اقدام به واردات تجهیزات نوین فضای باز و دپارتمانی مستقل و تخصصی در زمینه تولید و کلیه خدمات مرتبط با دیوارسبز تیاب نموده است.

 چشم انداز:

ما اعتقاد داریم تلاش همگان جهت ساخت ایران عزیز باید موثر و کارآمد برای نسل‌های آینده باشد و ثروت ملی با دوباره کاری دچار زیان نگردد. شعار ما حس لذت، مفهوم زندگی است، قدردان لحظات ناب زندگی خود و اطرافیان باشیم.

 

 ماموریت:

شرکت آب و خاک آریا تیاب در زمینه تولید و ارائه کلیه خدمات مرتبط با دیوارسبز در پروژه‌های ملی، منطقه‌ای، فرا منطقه ای و شخصی فعالیت می‌کند و همواره بدنبال توسعه و مشارکت با ذینفعان تجاری خود در سطح داخلی و بین‌المللی می‌باشد.

 

 اصول و ارزش‌ها:

  • ما معتقدیم مشتریان و مصرف کنندگان محصولات ما عضوی از خانواده شرکت آب و خاک آریا تیاب هستند. به حضور و وجود آنها احترام می‌گذاریم و از ارتباط با آنها خرسند هستیم.
  • ما کالاهایی را تولید و توزیع می‌کنیم که نیاز مصرف‌کننده است و با خرید آن از کیفیت و خدمات شرکت آب و خاک آریا تیاب خشنود می‌شوند.
  • شرکت آب و خاک آریا تیاب بخشی از درآمد یا کالاهای خود را صرف توسعه و آبادانی نقاط محروم کشور می‌کند و آن را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند.
  • ما درک می‌کنیم که برای ارتقاء روز افزون خدمات خود و رضایت‌مندی مشتریان نیاز به پیشنهادات آنها داریم. از این رو مشتاق شنیدن و بکار بردن آن در زمان مقتضی هستیم.
  • ما به ارزش آفرینی، کیفیت و خدمات بهتر برای همه شرکای تجاری خود اعتقاد داریم و این موضوع برایمان ارزشمند است و به حفظ آن پایبند هستیم.
  • ما استانداردهای کیفی خود را فدای منافع کوتاه مدت نمی‌کنیم. رفتار و عملکرد شفاف ما، اصول و باور شرکت آب و خاک آریا تیاب است.

 

 

 

 

*تاسیس ۱۳۶۲ که بعدها به نام شرکت لوله و اتصالات پلی پارس ایرانیان تغییر نام پیدا کرد.

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوی مدائن، پلاک 18، واحد یک
  • 021-88845454

  • abokhak.ariatiab@gamil.com